Našim spokojným klientom poskytujeme služby v oblasti kancelárskych potrieb a výpočtovej techniky už od roku 2003. Na začiatku našej činnosti sme ponúkali svojim zákazníkom prevažne kancelárske potreby a tonerové náplne. Postupom času a na základe požiadaviek našich klientov sme rozšírili ponuku o hygienické potreby, papier a kancelársky nábytok až po predaj kopírovacej techniky, tlačiarní, výpočtovej techniky, správu serverov a montáž LAN sietí. Na našich prevádzkach v Bratislave a v Bernolákove pracuje stabilný, profesionálne vyškolený tím, ktorý sa individuálne venuje každému zákazníkovi, flexibilne sa prispôsobuje požiadavkám a potrebám klienta a aj konkurenčnému trhu.

Jedna z našich prednosti je rýchlosť dodania tovaru (v Bratislave do dvoch hodín, na ostatnom území Slovenska do 24 hodín) prostredníctvom vlastných vozidiel, kuriérskych služieb UPS, DPD a pod. Samozrejmosťou je bezplatný dovoz. Našimi dodávateľmi sú prevažne nadnárodné spoločnosti, ktoré majú denne zásobované sklady s obrovským skladovým portfóliom (viac ako 10 tis. položiek). Významné kredity, ktoré máme u našich dodávateľov, z nás robia spoľahlivých a dlhoročných partnerov.

Všetkých našich zákazníkov si veľmi vážime a preto im poskytujeme zľavy a bonusy. Za prejavenie vernosti im ponúkame darčekové predmety, relaxačné poukážky, rôzne firemné akcie a pod. Našim cieľom je pracovať pre Vás viac a častejšie sa prispôsobovať vašim požiadavkám aby ste boli čo najspokojnejší.

Medzi našich klientov patria väčšinou stredné a väčšie, prevažne medzinárodné spoločnosti. Výsledkom našej kvalitnej práce je niekoľko sto spokojných zákazníkov, výborné referencie, dlhoročné obchodné vzťahy a dlhodobé dodávateľsko-odberateľské zmluvy. Z množstva našich spokojných klientov vyberáme zopár referencií:

Ďalší partneri:

  • BMP AUTO
  • Gymnázium Federica Garcíu Lorcu
  • MARINER, spol. s r.o.
  • TAD INVEST, a. s.

V neposlednom rade našej spoločnosti záleží na kvalite života detí ktoré žijú v detských domovoch. Tých detí, ktoré nemali to šťastie, aby mohli vyrastať v rodine s otcom a mamou. Preto napomáhame občianskemu združeniu NÁVRAT, ktoré je od roku 1993 špecializovanou organizáciou podporujúcou výlučne rodinné modely starostlivosti o opustené alebo ohrozené deti.obchodhraciek.sk- Internetový obchod hračiek.